Par mums

MILLAMORE — jaunie augstākās kvalitātes pakaiši nodrošina siltumu un higiēnu maziem mājdzīvniekiem: grauzējiem, rāpuļiem un putniem.

MILLAMORE pakaiši ir īpaši izgatavoti, lai tos varētu izmantot dzīvniekiem. Produkti ir ražoti no svaiga apses koka, kas nesatur nedz ķīmiskas piedevas, nedz atlikumus no kokapstrādes vai papīra rūpniecības. Veterinārārsti un dzīvnieku labturības speciālisti iesaka apses koka pakaišus, jo to sveķu saturs ir zemāks nekā skuju kokiem.

MILLAMORE pakaišiem piemīt izcila absorbējamība un smaku izplatības ierobežošanas spēja. Produkti ir droši un testēti laboratorijā — koksne, kas ir apstrādāta augstā temperatūrā (pāri 100 °C), nesatur patogēnas baktērijas un citus mikroorganismus. Turklāt tie ir attīrīti no putekļiem, lai aizsargātu elpošanas orgānu sistēmu un izvairītos no alerģijām, kuras varētu rasties mājdzīvniekiem vai cilvēkiem.

Uzkopt un tīrīt ar MILLAMORE ir vienkārši — pakaiši nepielīp pie dzīvnieka ķepām un vilnas, kā arī neizbirst, kad dzīvnieks pārvietojas pa būri. Iepakojumi ir viegli un ērti pārnēsājami.

MILLAMORE pakaišu izejvielām ir FSC® sertifikāts, kas garantē atbildīgu un ilgtspējīgu mežu apsaimniekošanu. Produkcija nerada atkritumus, tās ražošanā tiek izmantota bioenerģija, turklāt visi produkti ir bioloģiski noārdāmi — jūs varat tos izmantot kompostam vai arī kā videi saudzīgi biodegvielu.