Meist

MILLAMORE - need on kõrge kvaliteediga allapanu-ja pesamaterjalid väikestele ja suurematele koduloomadele - närilistele, roomajatele ja lindudele.

MILLAMORE tooted on unikaalsed, sest on loodud mõeldes loomade vajadustele. Tooted on valmistatud töötlemata haavapuust, kuhu ei ole lisatud keemilisi aineid ega kasutatud puidu- ja paberitöötlemisjääke. Loomaspetsialistid soovitavad haavapuust allapanu, sest sellel on okaspuudega võrreldes madalam vaigusisaldus. 

MILLAMORE allapanul on suurepärane hügieenilisus: imavus- ja lõhnakontroll; tooted on laboratoorselt kontrollitud ning ohutud - kõrgel temperatuuril (üle 100°C) kuivatatud puit ei sisalda haigusttekitavaid baktereid vm mikroorganisme. Lisaks on MILLAMORE tooted tolmuvabad, et välistada tolmust põhjustatud allergiaid. 

MILLAMORE allapanuga on puure lihtne puhastada - allapanu ei kleepu lemmiku käppade ega karva külge ega lendle looma liikumisel puuris laiali. Tootepakendid on kerged ja mugavad. 

MILLAMORE tooted on valmistatud kontrollitud, FSC® sertifikaadiga puidust, millega on tagatud jätkusuutlik ja vastutustundlik metsamajandamine. Tootmine on jäätmevaba ning kasutab taastuvenergiat; tooted on biolagunevad - võimalik kompostida või kasutada keskkonnasõbraliku biokütusena.